O firmie

Krotoski-Cichy
Krotoski-Cichy jest Autoryzowaną Stacją Dealerską Audi zajmującą się sprzedażą samochodów tej marki oraz Oryginalnych akcesoriów Audi® i Oryginalnych części Audi®. Oferuje także profesjonalną obsługę serwisową, realizując okresowe przeglądy samochodów, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz obsługę blacharsko-lakierniczą.

Historia Grupy Krotoski Cichy

Jesteśmy jedną z największych polskich firm działających w branży motoryzacyjnej. Nasza historia sięga 1986 roku, kiedy to powstała firma Auto-Handel-Centrum.

W pierwszych latach po okresie transformacji, spółka rozpoczęła dynamiczny rozwój. Efektem była pierwsza autoryzacja marki VW dla salonu w Wysogotowie w 1993r oraz autoryzacja marki Škoda dla Skodex Krotoski-Cichy w roku 1997. W tym samym czasie powstał salon Škody w Lesznie. Od tego momentu sprawy potoczyły się błyskawicznie. Cały czas stawialiśmy na szybki rozwój oraz dywersyfikację aktywności poprzez ciągłe rozszerzanie działalności, w latach 1999-2002 otworzyliśmy 3 nowe salony: VW w Przeźmierowie (1999r), Audi w Przeźmierowie (2001r) oraz przejęliśmy salon Škody w Głogowie (2002r). Oprócz sprzedaży samochodów nowych zajmowaliśmy się sprzedażą aut używanych i uszkodzonych oraz recyklingiem.

Kolejne lata to kontynuacja szybkiego rozwoju naszej firmy w oparciu o współpracę z silnymi partnerami. W 2006 roku sprzedaliśmy salony Škody w Lesznie i Głogowie.

W tym samym czasie doszło do powstania kolejnego salonu VW w Pile (2006) oraz do przejęcia salonów Škody: w Poznaniu (2006) oraz Grodzisku Wielkopolskim (2007).

Dywersyfikacja naszej działalności zataczała coraz szerszą skalę. Jednym z jej efektów było otwarcie blacharni oraz lakierni w Wysogotowie w 2007 roku. W tym samym roku zaczęliśmy posługiwać się nazwą „Grupa Krotoski-Cichy”. Rok później doszło do fuzji Auto-Handel-Centrum z firmą Idczak w Zgierzu i Łodzi oraz do otwarcia nowej siedziby firmy.

Elastyczność działania, innowacyjność i wykorzystanie szans rynkowych okazały się naszym kluczem do sukcesu. Koncentracja na jakości obsługi klienta indywidualnego i flotowego oraz na jakości pracy, w połączeniu z czytelną strategią komunikacji marketingowej sprawiają, że w 2011 roku Grupa Krotoski-Cichy zaistniała również na rynku północnym naszego kraju. Od stycznia 2011 roku zapewniamy wysoką jakość obsługi klienta w salonach i serwisach zlokalizowanych w Szczecinie, Koszalinie oraz Słupsku. W kwietniu 2015r. do Grupy Krotoski-Cichy dołączyły kolejne salony i serwisy Volkswagena, Škody i Audi w Częstochowie, które działają pod nazwą Krotoski-Cichy. Aktualnie Grupa liczy już łącznie 20 salonów samochodowych!

Prowadzenie firmy w oparciu o nowoczesne metody zarządzania oraz odpowiednie systemy motywacyjne pokazuje, że w branży motoryzacyjnej możemy osiągnąć jeszcze więcej! Szczególnie, że od 1986 roku stale się uczymy i dzięki temu nadal możemy szybko się rozwijać.


  • sale
  • service

Krotoski - Cichy

Częstochowa

Kornela Makuszyńskiego

42-209 Częstochowa

Tel.: +48 (34) 364-28-52

Godziny otwarcia

Salon sprzedaży

  • Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
  • Sobota: 8:00 - 14:00

Dział serwisu

  • Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
  • Sobota: 8:00 - 14:00